Start  /  Wszystkie produkty  /  Drzwi zewnętrzne  /  Drzwi wejściowe do mieszkań

Drzwi wejściowe do mieszkań

Zastanawiasz się, jakie drzwi wejściowe do mieszkania będą najlepsze? Szukasz rozwiązania, które łączy nowoczesny design z niezawodną funkcjonalnością?

Jako renomowany producent drzwi, oferujemy różnorodne modele drzwi wejściowych Bastion, zaprojektowane z myślą o zaspokojeniu indywidualnych potrzeb i preferencji naszych klientów.

Nasza oferta obejmuje zarówno eleganckie, nowoczesne drzwi, jak i te o podwyższonym standardzie bezpieczeństwa.

Aby spełnić indywidualne potrzeby naszych klientów, oferujemy możliwość skonfigurowania drzwi według własnych preferencji. Zapraszamy do skorzystania z konfiguratora drzwi na www.konfigurator.krcenter.pl. Nie czekaj, sprawdź, jakie możliwości oferuje konfigurator i stwórz drzwi idealne dla Twojego domu!

Drzwi wyposażono w dwa zamki oraz trzy bolce antywyważeniowe, które poprawią bezpieczeństwo Państwa mieszkania. Wokół ościeżnicy i skrzydła poprowadzono uszczelkę, która zatrzyma zimno, hałas i kurz.

W komplecie są także wizjer oraz kolorystyczne dopasowany próg z uszczelką.

Nasze drzwi antywłamaniowe Bastion w systemie Premium RC2 są wyposażone w certyfikat antywłamaniowości RC2, co gwarantuje bezpieczeństwo na najwyższym poziomie!!

Drzwi Bastion to produkty najwyższej jakości, które służą spokojowi i komforcie na długie lata.

Dzięki solidnej izolacji akustycznej nasze drzwi dźwiękoszczelne skutecznie chronią przed hałasem z zewnątrz, zapewniając ciszę i spokój w Twoim domu.

Nasze nowoczesne drzwi wejściowe łączą w sobie elegancki wygląd z praktycznością.

Dostępne w wielu systemach i kolorach, pozwalają na idealne dopasowanie do stylu Twojego mieszkania.

Drzwi akustyczne Bastion to idealne rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie spokój i prywatność.

DRZWI OFERUJEMY Z USŁUGĄ POMIARU - MONTAŻU - TRANSPORTU DO KLIENTA!!