Granity

Parapety granitowe odznaczają się największą elegancją, a zarazem również niezwykłą trwałością i odpornością na warunki atmosferyczne. Wykonane z naturalnego materiału skalnego, często wykorzystywanego w budownictwie, wykazują znaczną wytrzymałość, tworząc powierzchnię twardą i niewrażliwą na uszkodzenia mechaniczne. 

Parapety granitowe to klasyczne parapety z naturalnego kamienia, które wyróżniają się ciekawym designem oraz wysoką jakością wykonania. Granit to skała o budowie jasnokrystalicznej, wyróżniająca się wizualnie interesującą teksturą. Różnorodność barw pozwala producentom tworzyć produkty o niepowtarzalnych wzorach oraz odcieniach. W efekcie każdy model jest jedyny w swoim rodzaju i sprosta oczekiwaniom osób, które lubią dopracowane, ale i nietuzinkowe rozwiązania.

Ze względu na wysoką wytrzymałość na różnorodne czynniki, mogą być zamontowane zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Tym samym są nie tylko bardzo estetyczne, ale również uniwersalne. Ich zakup to inwestycja na naprawdę długie lata. Jest niemalże niemożliwe, żeby szybko uległy zniszczeniu. 

CENNIK GRANITÓW ROMEX - POBIERZ